Úvod > Prohlášení o přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Tato webová prezentace je vytvořena s ohledem na maximální přístupnost obsahu. Splňuje všechny důležité zásady přístupnosti podle Pravidel přístupnosti pro weby veřejné správy.

Uspořádání a ovládání stránek je navrženo tak, aby stránky byly dostupné jak pro alternativní prohlížeče, tak i pro osoby se specifickými potřebami. Některé texty nejsou definovány v relativních jednotkách. Pro zvětšení je potřeba použít systémových nástrojů (nastavení prohlížeče).

Kód stránek je vytvořen v souladu s normou HTML 5 a pomocí kaskádových stylů CSS. Stránky jsou přístupné i po vypnutí Javascriptových funkcí bez ztráty obsahové a navigační informace.

Některé informace na tomto serveru jsou nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF, a to zejména z takových důvodů, že buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát nepodporuje, nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. Pro zobrazení takových dokumentů je třeba mít nainstalovaný prohlížeč Adobe Reader, který je zdarma ke stažení z internetového serveru společnosti Adobe.

V některých případech je dokument zveřejněn ve formátu DOC. Takovýto soubor dokáže zobrazit a editovat většina běžně používaných textových editorů.

Vaše případné náměty či informace o problémech při zobrazovaní těchto stránek můžete zaslat na adresu webmaster@obecsucha.cz.

Dovolená MUDr. Kalčíková od 23.10.-27.10.2017. Zastupuje MUDr. Křivánková  v Třešti.

Cvičení v Suché -  prodlužuje se od 7.9. 2017 vždy ve čtvrtek  od 18,30 do 19,30 v sále obecního úřadu .

SBĚR OBJEMNÉHO A NEBEZPEČNÉHO ODPADU se uskuteční v sobotu 21. října 2017 v Beranovci  9,10 - 9,20, Suché 9,25 - 9,55 a Prostředkovicích 10,00 - 10,30 h..

Masna BOBROVÁ oznamuje prodej každé úterý v 11,40 hod. v Suché

Místní knihovna v Suché  Každou středu od 17 do 19 hodin. V rámci výměnného fondu jsou knížky zapůjčovány zdarma.

Senioři Stonařov - plán 2017.pdf

UPOZORNĚNÍ vlastníkům či. uživatelům pozemku na ořez003.pdf